155,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cleansers
Reinigingswater - Alle huidtypes - 150 ml
Reinigingswater - Alle huidtypes - 150 ml
155,00 €
| Artikel | La Prairie Cleansers Reinigingswater 150 ml |
| Marke | La Prairie |
| Kollektion | Cleansers |
| EAN | 7611773097871 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingswater |
| Volumen | 150 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Water |
| Preis pro Einheit | 103,33 € pro 100 ml |