100,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cleansers
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 125 ml
Reinigingsschuim - Alle huidtypes - 125 ml
100,00 €
| Artikel | La Prairie Cleansers Reinigingsschuim 125 ml |
| Marke | La Prairie |
| Kollektion | Cleansers |
| EAN | 7611773248853 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingsschuim |
| Volumen | 125 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Schuim |
| Preis pro Einheit | 80,00 € pro 100 ml |