175,00 €
Am Günstigsten100,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Cleansers
Reinigingscrème - Alle huidtypes - 200 ml
Reinigingscrème - Alle huidtypes - 200 ml
100,00 €
| Artikel | La Prairie Cleansers Reinigingscrème 200 ml |
| Marke | La Prairie |
| Kollektion | Cleansers |
| EAN | 7611773235068 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingscrème |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 50,00 € pro 100 ml |