Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/bc/78/8a/1750200184/3423470481297_0.jpg?ts=1750200184)
Issey Miyake L'Eau d'Issey
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
109,00 €
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Issey Miyake |
| Kollektion | L'Eau d'Issey |
| EAN | 3423470481297 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 218,00 € pro 100 ml |