87,00 €
121,00 €
168,00 €
Am Günstigsten176,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/9d/f6/84/1743756059/3423222118341_0.jpg?ts=1743756059)
Issey Miyake L'Eau d'Issey
Eau de parfum intense - 100 ml
Eau de parfum intense - 100 ml
168,00 €
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau de parfum intense 100 ml |
| Marke | Issey Miyake |
| Kollektion | L'Eau d'Issey |
| EAN | 3423222118341 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum intense |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 168,00 € pro 100 ml |