59,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Aroma
Bodycrème - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 200 ml
Bodycrème - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 200 ml
59,00 €
| Artikel | Clarins Aroma Bodycrème 200 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Aroma |
| EAN | 3666057174445 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodycrème |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid |
| Textur | Olie |
| Preis pro Einheit | 29,50 € pro 100 ml |