65,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Aroma Eau Extraordinaire
Bodyspray - Alle huidtypes - 100 ml
Bodyspray - Alle huidtypes - 100 ml
65,00 €
| Artikel | Clarins Aroma Eau Extraordinaire Bodyspray 100 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Aroma Eau Extraordinaire |
| EAN | 3666057026164 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodyspray |
| Volumen | 100 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Water |
| Preis pro Einheit | 65,00 € pro 100 ml |