Am Günstigsten58,50 €
79,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Aroma
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 30 ml
58,50 €
| Artikel | Clarins Aroma Gezichtsolie 30 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Aroma |
| EAN | 3666057030956 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsolie |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Olie |
| Preis pro Einheit | 195,00 € pro 100 ml |