Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Y for Men Elixir
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 191,00
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Elixir Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Y for Men Elixir |
| EAN | 3614274025637 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 318,33 per 100 ml |