€ 94,00
€ 138,00
€ 186,00
Voordeligst€ 186,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Viktor & Rolf Flowerbomb
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 94,00
| Artikel | Viktor & Rolf Flowerbomb Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Viktor & Rolf |
| Collectie | Flowerbomb |
| EAN | 3360374000004 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Orchidee, Bergamot, Muskus, Freesia, Thee, Osmanthus, Jasmijn, Roos, Patchoeli, Afrikaanse oranjebloem |
| Prijs per eenheid | € 313,33 per 100 ml |