€ 112,01
Voordeligst€ 150,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Luna Rossa Ocean
Eau de parfum navulbaar - 50 ml
Eau de parfum navulbaar - 50 ml
€ 112,01
| Artikel | Prada Luna Rossa Ocean Eau de parfum navulbaar 50 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Luna Rossa Ocean |
| EAN | 3614273768825 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulbaar |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Salie, Roze peper, Karamel, Saffraan, Bergamot, Muskus, Lavendel, Iris, Suède, Artemisia, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 224,02 per 100 ml |