Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Luna Rossa Black
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 112,01
| Artikel | Prada Luna Rossa Black Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Luna Rossa Black |
| EAN | 8435137782970 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Muskus, Peper, Coumarine |
| Prijs per eenheid | € 224,02 per 100 ml |