Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Luna Rossa Black
Eau de parfum navulbaar - 100 ml
Eau de parfum navulbaar - 100 ml
€ 150,00
| Artikel | Prada Luna Rossa Black Eau de parfum navulbaar 100 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Luna Rossa Black |
| EAN | 8435137782949 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulbaar |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Muskus, Peper, Coumarine |
| Prijs per eenheid | € 150,00 per 100 ml |