Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Pure XS
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 115,55
| Artikel | Rabanne Pure XS Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Pure XS |
| EAN | 3349668576173 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Hout, Ceder, Vanille, Mirre, Suiker, Gember, Kasjmier, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 115,55 per 100 ml |