Rabanne
Million Gold
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 103,45
Voordeligst€ 137,35
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Million Gold
Eau de parfum intense - 50 ml
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 103,45
| Artikel | Rabanne Million Gold Eau de parfum intense 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Million Gold |
| EAN | 3349668630332 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 206,90 per 100 ml |