€ 80,00
€ 117,00
Voordeligst€ 154,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c6/bb/79/1749767860/3423473053958_0.jpg?ts=1749767860)
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée
Eau de Parfum - 90 ml
Eau de Parfum - 90 ml
€ 154,00
| Artikel | Narciso Rodriguez Narciso Ambrée Eau de Parfum 90 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | Narciso Ambrée |
| EAN | 3423473053958 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 90 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Ylang-Ylang |
| Prijs per eenheid | € 171,11 per 100 ml |