Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/32/c4/83/1749767661/3423222107727_0.jpg?ts=1749767661)
Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 88,00
| Artikel | Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | For Him Vetiver Musc |
| EAN | 3423222107727 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 176,00 per 100 ml |