€ 80,00
€ 117,00
Voordeligst€ 160,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/71/d8/7c/1749767885/3423478504158_0.jpg?ts=1749767885)
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 117,00
| Artikel | Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | For Her Pure Musc |
| EAN | 3423478504158 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Amber, Muskus, Oranjebloesem, Jasmijn, Kasjmier, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 234,00 per 100 ml |