€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold
Handzeep - Alle huidtypes - 300 ml
Handzeep - Alle huidtypes - 300 ml
€ 30,00
| Artikel | Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold Handzeep 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Mesmerising Oudh Accord & Gold |
| EAN | 5030805003703 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handzeep |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Emulsie |
| Prijs per eenheid | € 10,00 per 100 ml |