€ 22,00
Voordeligst€ 28,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam
Douchegel - Alle huidtypes - 500 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 500 ml
€ 28,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam Douchegel 500 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Objets d'Amsterdam |
| EAN | 8720701160040 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 500 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Zakje |
| Prijs per eenheid | € 5,60 per 100 ml |