€ 43,00
Voordeligst€ 64,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Tonique Confort
Toner - Alle huidtypes - 200 ml
Toner - Alle huidtypes - 200 ml
€ 43,00
| Artikel | Lancôme Tonique Confort Toner 200 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Tonique Confort |
| EAN | 3614274145267 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Toner |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 21,50 per 100 ml |