Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme La Vie est Belle
Eau de parfum navulling - 100 ml
Eau de parfum navulling - 100 ml
€ 158,01
| Artikel | Lancôme La Vie est Belle Eau de parfum navulling 100 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | La Vie est Belle |
| EAN | 3614273749381 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Sambac jasmijn, Peer, Oranjebloesem, Braam, Iris, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 158,01 per 100 ml |