Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Rive Queen of Life
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 9,99
| Artikel | La Rive Queen of Life Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | La Rive |
| Collectie | Queen of Life |
| EAN | 5901832061182 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Praliné, Vanille, Peer, Oranjebloesem, Zwarte bes, Tonkabonen, Jasmijn, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 9,99 per 100 ml |