€ 86,43
Voordeligst€ 114,91
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a8/3f/f2/1754089360/3274872495852_0.png?ts=1754089360)
Kenzo Homme Indigo
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 86,43
| Artikel | Kenzo Homme Indigo Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Homme Indigo |
| EAN | 3274872495852 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Prijs per eenheid | € 144,05 per 100 ml |