€ 101,70
Voordeligst€ 128,14
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/38/27/16/1754089324/3274872480711_0.jpg?ts=1754089324)
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo
Eau de Parfum - 40 ml
Eau de Parfum - 40 ml
€ 101,70
| Artikel | Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum 40 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Flower by Kenzo Ikebana Indigo |
| EAN | 3274872480711 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 40 ml |
| Prijs per eenheid | € 254,25 per 100 ml |