€ 63,06
€ 86,43
Voordeligst€ 114,91
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Homme
Eau de toilette intense - 60 ml
Eau de toilette intense - 60 ml
€ 86,43
| Artikel | Kenzo Homme Eau de toilette intense 60 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Homme |
| EAN | 3274872421547 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de toilette intense |
| Volume | 60 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Hout, Vetiver, Rode bes, Vijg, Marine akkoord, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 144,05 per 100 ml |