Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Homme Santal Marin
Eau de Toilette - 110 ml
Eau de Toilette - 110 ml
€ 112,89
| Artikel | Kenzo Homme Santal Marin Eau de Toilette 110 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Homme Santal Marin |
| EAN | 3274872476905 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 110 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 102,63 per 100 ml |