€ 89,50
Voordeligst€ 118,98
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Homme
Eau de Parfum - 110 ml
Eau de Parfum - 110 ml
€ 118,98
| Artikel | Kenzo Homme Eau de Parfum 110 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Homme |
| EAN | 3274872423398 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 110 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Leer, Patchoeli, Marine akkoord |
| Prijs per eenheid | € 108,16 per 100 ml |