€ 52,00
€ 67,50
Voordeligst€ 95,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo Man Aqua
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 52,00
| Artikel | Jimmy Choo Man Aqua Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | Man Aqua |
| EAN | 3386460129848 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Mos, Grapefruit, Kardemom, Patchoeli, Marine akkoord |
| Prijs per eenheid | € 173,33 per 100 ml |