€ 81,00
€ 118,00
Voordeligst€ 164,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Flora Gorgeous Jasmine
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 81,00
| Artikel | Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Flora Gorgeous Jasmine |
| EAN | 3616302968589 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Magnolia, Mandarijn, Jasmijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 270,00 per 100 ml |