Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Flora Gorgeous Jasmine
Eau de Parfum - 150 ml
Eau de Parfum - 150 ml
€ 201,00
| Artikel | Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum 150 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Flora Gorgeous Jasmine |
| EAN | 3616304255250 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 134,00 per 100 ml |