-21%
€ 80,58
Adviesprijs € 102,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 110,60
Adviesprijs € 140,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d7/d4/15/1744757190/8054754407297_0.png?ts=1744757190)
Dolce & Gabbana Light Blue Homme Capri In Love
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 80,58
| Artikel | Dolce & Gabbana Light Blue Homme Capri In Love Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Light Blue Homme Capri In Love |
| EAN | 8054754407297 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 161,16 per 100 ml |