-21%
€ 72,68
Adviesprijs € 92,00Je bespaart 21%
€ 99,54
Adviesprijs € 126,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 150,10
Adviesprijs € 190,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/82/6c/a3/1744757209/8057971188109_0.png?ts=1744757209)
Dolce & Gabbana Light Blue Homme
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 72,68
| Artikel | Dolce & Gabbana Light Blue Homme Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Light Blue Homme |
| EAN | 8057971188109 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 145,36 per 100 ml |