Rabanne
Olympéa
Eau de Parfum - 50 ml
74,80 €
106,50 €
Am Günstigsten136,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Olympéa
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
106,50 €
| Artikel | Rabanne Olympéa Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Rabanne |
| Kollektion | Olympéa |
| EAN | 3349668568093 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Zeezout, Vanille, Ambergris, Kasjmierhout, Gemberbloem, Jasmijn, Groene mandarijn, Sandelhout |
| Preis pro Einheit | 213,00 € pro 100 ml |