Rabanne
Olympéa
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
38,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Olympéa
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
38,50 €
| Artikel | Rabanne Olympéa Bodylotion 200 ml |
| Marke | Rabanne |
| Kollektion | Olympéa |
| EAN | 3349668528721 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 19,25 € pro 100 ml |