Rabanne
Olympéa Solar
Eau de parfum spray intense - 50 ml
117,35 €
Am Günstigsten150,65 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Olympéa Solar
Eau de parfum spray intense - 50 ml
Eau de parfum spray intense - 50 ml
117,35 €
| Artikel | Rabanne Olympéa Solar Eau de parfum spray intense 50 ml |
| Marke | Rabanne |
| Kollektion | Olympéa Solar |
| EAN | 3349668599448 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum spray intense |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Tiare bloem, Ylang-Ylang, Benzoë, Oranjebloesem, Mandarijn, Eikenmos |
| Preis pro Einheit | 234,70 € pro 100 ml |