Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Fame
Parfum navulling - 200 ml
Parfum navulling - 200 ml
196,85 €
| Artikel | Rabanne Fame Parfum navulling 200 ml |
| Marke | Rabanne |
| Kollektion | Fame |
| EAN | 3349668614684 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Parfum navulling |
| Volumen | 200 ml |
| Duftfamilie | Chypre |
| Duftnoten | Roze peper, Wierook, Bergamot, Benzoë, Mango, Jasmijn, Patchoeli, Sandelhout |
| Preis pro Einheit | 98,43 € pro 100 ml |