Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Fame Intense
Eau de parfum navulling - 200 ml
Eau de parfum navulling - 200 ml
194,00 €
| Artikel | Rabanne Fame Intense Eau de parfum navulling 200 ml |
| Marke | Rabanne |
| Kollektion | Fame Intense |
| EAN | 3349668630141 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 200 ml |
| Behälter | Navulling |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 97,00 € pro 100 ml |