48,75 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marlies Möller Golden Caviar Luxury
Shampoo - Droge huid, Normale huid - 200 ml
Shampoo - Droge huid, Normale huid - 200 ml
48,75 €
| Artikel | Marlies Möller Golden Caviar Luxury Shampoo 200 ml |
| Marke | Marlies Möller |
| Kollektion | Golden Caviar Luxury |
| EAN | 9007867213414 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Shampoo |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid |
| Preis pro Einheit | 24,38 € pro 100 ml |