60,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marlies Möller Golden Caviar Luxury
Conditioner - Droge huid - 200 ml
Conditioner - Droge huid - 200 ml
60,50 €
| Artikel | Marlies Möller Golden Caviar Luxury Conditioner 200 ml |
| Marke | Marlies Möller |
| Kollektion | Golden Caviar Luxury |
| EAN | 9007867213438 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Conditioner |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Droge huid |
| Preis pro Einheit | 30,25 € pro 100 ml |