-20%
11,20 €
Preisempfehlung 14,00 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/22/b3/7f/1739320557/7.jpg?ts=1739320557)
Laura Biagiotti Roma
Bodylotion - 150 ml
Bodylotion - 150 ml
11,20 €
| Artikel | Laura Biagiotti Roma Bodylotion 150 ml |
| Marke | Laura Biagiotti |
| Kollektion | Roma |
| EAN | 8011530001858 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 150 ml |
| Preis pro Einheit | 7,47 € pro 100 ml |