52,20 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
52,20 €
| Artikel | Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Douchegel 200 ml |
| Marke | Jean Paul Gaultier |
| Kollektion | Gaultier Divine |
| EAN | 8435415082921 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Preis pro Einheit | 26,10 € pro 100 ml |