60,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
60,50 €
| Artikel | Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Bodylotion 200 ml |
| Marke | Jean Paul Gaultier |
| Kollektion | Gaultier Divine |
| EAN | 8435415082938 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Lotion |
| Preis pro Einheit | 30,25 € pro 100 ml |