89,00 €
124,00 €
Am Günstigsten172,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/44/f6/0e/1754088869/3616305275752.jpg?ts=1754088869)
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense
Eau de parfum spray intense - 50 ml
Eau de parfum spray intense - 50 ml
124,00 €
| Artikel | Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de parfum spray intense 50 ml |
| Marke | Gucci |
| Kollektion | Flora Gorgeous Gardenia Intense |
| EAN | 3616305275752 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum spray intense |
| Volumen | 50 ml |
| Preis pro Einheit | 248,00 € pro 100 ml |