81,00 €
118,00 €
Am Günstigsten164,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Flora Gorgeous Jasmine
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
81,00 €
| Artikel | Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum 30 ml |
| Marke | Gucci |
| Kollektion | Flora Gorgeous Jasmine |
| EAN | 3616302968589 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 30 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Magnolia, Mandarijn, Jasmijn, Sandelhout |
| Preis pro Einheit | 270,00 € pro 100 ml |