81,00 €
118,00 €
164,00 €
Am Günstigsten201,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Flora Gorgeous Gardenia
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
164,00 €
| Artikel | Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Gucci |
| Kollektion | Flora Gorgeous Gardenia |
| EAN | 3616302022472 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Gardenia, Jasmijn, Suiker, Patchoeli, Bloesem |
| Preis pro Einheit | 164,00 € pro 100 ml |