89,00 €
124,00 €
Am Günstigsten172,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/60/76/89/1754088852/3616305275745.jpg?ts=1754088852)
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
172,00 €
| Artikel | Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Gucci |
| Kollektion | Flora Gorgeous Gardenia Intense |
| EAN | 3616305275745 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Preis pro Einheit | 172,00 € pro 100 ml |