35,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dsquared2 2 Wood
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
35,00 €
| Artikel | Dsquared2 2 Wood Douchegel 200 ml |
| Marke | Dsquared2 |
| Kollektion | 2 Wood |
| EAN | 8011003864324 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Preis pro Einheit | 17,50 € pro 100 ml |