-20%
20,00 €
Preisempfehlung 25,00 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Sun Care
Haarverzorgingspray - 100 ml
Haarverzorgingspray - 100 ml
20,00 €
| Artikel | Collistar Sun Care Haarverzorgingspray 100 ml |
| Marke | Collistar |
| Kollektion | Sun Care |
| EAN | 8015150260589 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Haarverzorgingspray |
| Volumen | 100 ml |
| Preis pro Einheit | 20,00 € pro 100 ml |