27,00 €
Am Günstigsten27,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/72/2e/d0/1742859166/8015150005463.png?ts=1742859166)
Collistar Sun Care
Zonnestick - 9 ml
Zonnestick - 9 ml
27,00 €
| Artikel | Collistar Sun Care Zonnestick 9 ml |
| Marke | Collistar |
| Kollektion | Sun Care |
| EAN | 8015150005463 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zonnestick |
| Volumen | 9 ml |
| LSF | 50+ |
| Preis pro Einheit | 300,00 € pro 100 ml |